Kurzy orientálního tance a jógy

Rehabilitační orientální tance – mírně a středně pokročilé

Lektorka: Iveta
Kdy: úterý 17:30 – 19:00 hodin, od 6. října do 15. prosince (celkem 10 lekcí)
17. listopadu, ve státní svátek, lekce neproběhne. 
Kde: Taneční škola Ivy Langerové, Štorchova 1555/5 Praha 8, sál č. 3 (po schodech nahoru)
Cena: 1.950,-Kč
Popis kurzu: Relaxačně taneční hodina, při které protáhnete celé tělo tancem a jógovou rozcvičkou. Zopakujete si základní prvky a naučíte nové, rozvinete ladnost pohybu, podpoříte svou ženskost, svůdnost a sebevědomí. Vhodné pro všechny, které mají za sebou alespoň jeden kurz orientálního tance.

Přihláška

Rehabilitační orientální tance – začátečnice a mírně pokročilé

Lektorka: Lea
Kdy: čtvrtek 18:00 – 19:30 hodin od 8. října do 10. prosince (celkem 10 lekcí)
Kde: Taneční škola Ivy Langerové, Štorchova 1555/5 Praha 8, sál č. 2 (v přízemí)
Cena: 1.900,-Kč
Popis kurzu: Taneční kombinace a nápaditá choreografie na klasickou orientální hudbu. Vhodné pro úplné začátečnice, bez rozdílu věku, které se seznamují s orientálním tancem. Nikdy není pozdě začít s něčím novým. 

Přihláška

 

Seminář Bollywood pro začátečníky

Lektorka: Lea
Kdy: sobota 10. října 2020, 9:00 – 12:00 hodin
Kde: Studio Itaka, Korunní 35, Praha 2
Cena: 390,-Kč
Popis kurzu: Přijďte si pro pořádnou dávku energie! Hravá a energická hudba vám určitě zvedne náladu a s úsměvem na tváři se jednoduché bollywood kombinace nebo dokonce celou choreografii naučíte raz dva!

Přihláška

 

Na co se často ptáte?

Jak vypadá kurz břišního tance?

Lekce začíná pozvolnou, delší rozcvičkou. Uvolníme napětí z celého dne, zahřejeme a protáhneme tělo pomocí prvků jógy. Na lekcích si osvojujeme správné postavení těla a průběžně opakujeme probrané taneční prvky, aby je tělo nezapomnělo. Podle pokročilosti a tempa skupiny trénujeme taneční kombinace, mírně pokročilé se učí taneční choreografii. Lekci končíme protažením svalů, které jsme orientálním tancem namáhaly. Posledních 5-10 minut pak věnujeme relaxaci těla i mysli.

Opravdu je ukázková lekce zdarma?

Ano. Chápeme, že jdete na první lekci a nevíte jistě, zda chcete navštěvovat celý kurz. Během prvního týdne kurzů můžete zkusit dvě různé lektorky a pak se rozhodnout, ke které chcete chodit. Využijte nezávazné ukázkové lekce – a když dál chodit nebudete, nic neplatíte.

Co si mám vzít na sebe?

Doporučujeme těsnější tričko či tílko a pohodlné legíny, aby vás nic neomezovalo v pohybu. Po rozcvičce můžete přidat látkový nebo penízkový šátek kolem boků, případně se převléknout do taneční sukně. Tančíme obvykle bosky, v ponožkách nebo tanečních piškotech. Všechny pomůcky ke cvičení a tančení vám zapůjčíme na začátku lekce. Pokud jdete na lekci jógy, doporučujeme vlastní jógovou podložku.

Jak je to s nahrazováním lekcí?

Každé pololetí si můžete nahradit až 3 lekce (jóga i orient), ať nepřijdete o zaplacené lekce kvůli nemoci nebo dovolené. Stačí si jen vybrat z našeho rozvrhu.

Jak funguje utancovaná permanentka?

Permanentku lze objednat přes náš formulář. Je platná 3 měsíce od přijetí platby na účet a lze ji uplatnit na lekcích tance i jógy dle aktuálního rozvrhu. Cena je 1.500,-Kč. Kartička je přenosná, může ji tak využít i Vaše kamarádka nebo členka rodiny.

Jak se přihlásit a kde zaplatit?

Přihlaste se prosím přes přihlašovací formulář, vzápětí vám pošleme potvrzující e-mail.
Platbu prosíme poslat převodem na účet: 2900832522 / 2010 (Fio banka). Do poznámky uveďte jméno tanečnice.

Rezervujte si ukázkovou lekci zdarma

Všeobecné obchodní podmínky

Důležitá upozornění a podmínky k účasti na kurzech a seminářích:

  • Pořadatel nebo lektor nepřebírá odpovědnost za přinesené oblečení, cenné věci a peníze účastníka kurzu během jeho pobytu ve studiu.
  • Poškození vybavení studia bude nutno nahradit tím, kdo ho způsobil.
  • Lektorka ani pořadatel nezodpovídá za zdravotní stav účastníka kurzu. Trpíte-li nějakými zdravotními problémy, je důležité o nich lektorku před začátkem lekce upozornit.
  • Začít s tancem v průběhu těhotenství nedoporučujeme. Tančíte-li již nějaký čas a otěhotníte v průběhu kurzu, lze v tanci pokračovat dle Vašeho aktuálního zdravotního stavu po konzultaci s lékařem.
  • Zameškané lekce nejsou přenosné do dalšího trimestru.
  • Zálohy a platby za kurzy, semináře a pobyty se nevrací.