Zimní kurzy orientálního tance a jógy

Rehabilitační orientální tance – mírně a středně pokročilé

Lektorka: Hanka
Kdy: úterý 17:30 – 19:00 hodin od 14. ledna do 24. března (celkem 11 lekcí)
Cena: 1.980,-Kč
Popis kurzu: Relaxačně taneční hodina, při které protáhnete celé tělo nejen tancem, ale také jógovou rozcvičkou. Zopakujete si základní prvky a naučíte nové, rozvinete ladnost pohybu, podpoříte svou ženskost, svůdnost a sebevědomí. Vhodné pro všechny, které mají za sebou alespoň jeden kurz orientálního tance.

Přihláška

Rehabilitační orientální tance – začátečnice a mírně pokročilé

Lektorka: Lea
Kdy: čtvrtek 18:00 – 19:30 hodin od 16. ledna do 26. března (celkem 11 lekcí)
Cena: 1.980,-Kč
Popis kurzu: Taneční kombinace a nápaditá choreografie na klasickou orientální hudbu. Vhodné pro úplné začátečnice, bez rozdílu věku, které se seznamují s orientálním tancem. Nikdy není pozdě začít s něčím novým.

Přihláška

Jóga pro spokojené tělo a mysl

Lektorka: Petra
Kdy: úterý 19:00 – 20:00 hodin od 14. ledna do 25. února (celkem 7 lekcí)
Cena: 1.050,-Kč
Popis kurzu: Lekce jsou určeny pro všechny, kdo se chtějí zdravě protáhnout a uvolnit tělo i mysl po pracovním dni. Důraz je kladen na správné techniky dýchání, které dále napomáhají prohloubení relaxace. Pravidelné cvičení vede k posílení svalů, zlepšení flexibility svalů a pohyblivosti kloubů, napomáhá odbourávat stres. Po hodině budete odcházet klidnější a dobře naladění.

Přihláška

Relaxační víkend s jógou a orientálním tancem

Lektorka: Hanka a Petra
Kdy: 21. – 23. února 2020
Kde: Penzion Starý svět, Votice (cca 60 km od Prahy)
Cena: 3.650,-Kč
Popis kurzu: Tři dny rehabilitačního orientálního tance a jógy v útulném prostředí rodinného penzionu jen kousek od Prahy. Lekce jsou rozloženy do celého víkendu, abyste si příjemně odpočinuli a načerpali novou energii.

Každá lekce 60 – 90 minut. Jóga – relaxační, jin jóga, jemná vinyasa flow jóga, protažení, lehké posílení. Rehabilitační orientální tance pro radost, uvolnění a podporu ženskosti. Pro zájemkyně, cca 30 minut večerní meditace a techniky dýchání.

Pátek večer: rehabilitační orientální tanec (poté meditace pro zájemce)
Sobota ráno: jóga
Sobota podvečer: rehabilitační orientální tance (večer meditace pro zájemce)
Neděle ráno: jóga

V ceně zájezdu je ubytování, polopenze (snídaně formou švédských stolů, večeře výběr ze dvou jídel), 4 lekce cvičení, celodenní vstup do vířivky a do venkovního bazénu se slanou vodou, zákonné pojištění proti úpadku CK.

Další informace a přihláška

Na co se často ptáte?

Jak vypadá kurz břišního tance?

Lekce začíná pozvolnou, 15minutovou rozcvičkou. Uvolníme napětí z celého dne, zahřejeme a protáhneme tělo pomocí prvků jógy. Na lekcích si osvojujeme správné postavení těla a průběžně opakujeme probrané taneční prvky, aby je tělo nezapomnělo. Podle pokročilosti a tempa skupiny trénujeme taneční kombinace, mírně pokročilé se učí taneční choreografii. Lekci končíme protažením svalů, které jsme orientálním tancem namáhaly. Posledních 5-10 minut pak věnujeme relaxaci těla i mysli.

Opravdu je ukázková lekce zdarma?

Ano. Chápeme, že jdete na první lekci a nevíte jistě, zda chcete navštěvovat celý kurz. Během prvního týdne kurzů můžete zkusit dvě různé lektorky a pak se rozhodnout, ke které chcete chodit. Využijte nezávazné ukázkové lekce – a když dál chodit nebudete, nic neplatíte.

Co si mám vzít na sebe?

Doporučujeme těsnější tričko či tílko a pohodlné legíny, aby vás nic neomezovalo v pohybu. Po rozcvičce můžete přidat látkový nebo penízkový šátek kolem boků, případně se převléknout do taneční sukně. Tančíme obvykle bosky, v ponožkách nebo tanečních piškotech. Všechny pomůcky ke cvičení a tančení vám zapůjčíme na začátku lekce. Pokud jdete na lekci jógy, doporučujeme vlastní jógovou podložku.

Jak je to s nahrazováním lekcí?

Každé pololetí si můžete nahradit až 3 lekce (jóga i orient), ať nepřijdete o zaplacené lekce kvůli nemoci nebo dovolené. Stačí si jen vybrat z našeho rozvrhu.

Jak funguje utancovaná permanentka?

Permanentku lze objednat přes náš formulář. Je platná 3 měsíce od přijetí platby na účet a lze ji uplatnit na lekcích tance i jógy. Cena je 1.300,-Kč. Kartička je přenosná, může ji tak využít i Vaše kamarádka nebo členka rodiny.

Jak se přihlásit a kde zaplatit?

Přihlaste se prosím přes přihlašovací formulář, vzápětí vám pošleme potvrzující e-mail.
Platbu prosíme poslat převodem na účet: 2900832522 / 2010 (Fio banka). Do poznámky uveďte jméno tanečnice.

Rezervujte si ukázkovou lekci zdarma

Všeobecné obchodní podmínky

Důležitá upozornění a podmínky k účasti na kurzech a seminářích:

  • Pořadatel nebo lektor nepřebírá odpovědnost za přinesené oblečení, cenné věci a peníze účastníka kurzu během jeho pobytu ve studiu.
  • Poškození vybavení studia bude nutno nahradit tím, kdo ho způsobil.
  • Lektorka ani pořadatel nezodpovídá za zdravotní stav účastníka kurzu. Trpíte-li nějakými zdravotními problémy, je důležité o nich lektorku před začátkem lekce upozornit.
  • Začít s tancem v průběhu těhotenství nedoporučujeme. Tančíte-li již nějaký čas a otěhotníte v průběhu kurzu, lze v tanci pokračovat dle Vašeho aktuálního zdravotního stavu po konzultaci s lékařem.
  • Zameškané lekce nejsou přenosné do dalšího trimestru.
  • Zálohy a platby za kurzy, semináře a pobyty se nevrací.