Tančíme pro zdraví a pohodu, protože to je to nejlepší, co pro sebe může žena udělat. Zdravotní účinky orientálního tance docení každý, kdo dlouho sedí u počítače… nebo se chce zkrátka bavit bez tanečního partnera. Kurzy břišního tance se proto stávají místem, kam chodí trávit společný čas maminka s dcerou nebo kamarádky. Řada přátelství také vzniká přímo v tanečním sále.

Lektorky studia Utancovat se

Hanka
Neobejde se bez tance, svých nejbližších, jógy a ticha v přírodě. Ráda podporuje ženy, aby se nebály tančit. Vždycky se chtěla podívat do Tibetu.
Iveta
Ráda běhá po horách nebo objevuje svět pod vodní hladinou. Orientální tanec podporuje její zemitost a ženskost. Je certifikovanou lektorkou orientálního tance a jógy.
Lea
Na orient přesedlala z latinskoamerických a standardních tanců. Miluje své dcery, vůni šeříku a zvířátka. Chová je doma a ráda navštěvuje ZOO.
Monika
Orientální tanec a psaní jsou její láska, proto přispívá na náš blog Utancovat se. Učarovala jí také hatha jóga, ráda se vrací do Řecka na gyros a frapé.

Jak vzniklo studio Utancovat se

Taneční studio založila v roce 2006 Alice Janstová, lektorka břišních tanců a Iyengar jógy. V Praze vedla několik let oblíbené kurzy Šťastná záda, Bollywoodský tanec, Břišní tance pro těhotné a Rehabilitační orientální tance. V roce 2010 se Alice vydala za svou láskou do Indie, a tak studio převzaly taneční kamarádky Monika Trojanová a Lea Váňová. Tým lektorek doplnily Iveta Macháčková a Hana Ječmenová z taneční skupiny Nawar Shark.

Rozvrh našich kurzů