Jak vypadá kurz břišního tance

Lekce začíná pozvolnou, 20minutovou rozcvičkou. Uvolníme napětí z celého dne, zahřejeme a protáhneme tělo pomocí prvků jógy. Lépe se pak připraví na pohyby břišního tance a povzbudí se jeho zdravotní účinky.

Na lekcích si osvojujeme správné postavení těla a průběžně opakujeme probrané taneční prvky, aby je tělo nezapomnělo. Podle pokročilosti a tempa skupiny tréninujeme taneční kombinace, mírně pokročilé se učí taneční choreografii.

Při tančení pomáháme každé tanečnici zvlášť, aby našla správnou variantu pohybu – příjemný a blahodárný pro její tělo.

Lekci končíme protažením svalů, které jsme břišním tancem namáhaly. Posledních 5-10 minut pak věnujeme uvolnění těla i mysli.

Ukázková lekce zdarma

Jdete na první lekci a nevíte jistě, zda chcete navštěvovat celý kurz? Proto máte možnost nezávazné ukázkové lekce a když dál chodit nebudete, nic neplatíte.

Nahrazování lekcí

Každé pololetí si můžete nahradit až 3 lekce. Nepřijdete tak o zaplacené lekce břišního tance, ani když jste nemocná nebo na dovolené. Stačí si pak vybrat z našeho rozvrhu.

Co na sebe?

Doporučujeme těsnější tričko či tílko a pohodlné legíny, aby vás nic neomezovalo v pohybu. Po rozcvičce můžete přidat látkový nebo penízkový šátek kolem boků, případně se převléknout do taneční sukně. Tančíme bosky, v ponožkách nebo tanečních piškotech. Všechny pomůcky ke cvičení a tančení vám zapůjčíme na začátku lekce.

Platba – kurzovné

Přihlaste se přes přihlašovací formulář, vzápětí vám pošleme potvrzující e-mail. Platbu prosíme zaplatit převodem na účet: 2900832522 / 2010 (Fio banka). Do poznámky uveďte jméno budoucí tanečnice. 🙂

Připojily jste se do kurzu později? Odečteme vám z kurzovného 150 Kč za každou nenavštívenou lekci. Rády se s Vámi domluvíme e-mailem info@utancovatse.cz.

Rozvrh kurzů