Jarní kurzy břišního tance 2019

Rehabilitační orientální tance – mírně a středně pokročilé

Lektorka: Iveta
Kdy: úterý 17:30-19:00 od 23. dubna do 25. června (celkem 10 lekcí)
Cena: 1850 Kč
Popis kurzu: Taneční kombinace na klasickou orientální hudbu. Vhodné pro tanečnice, které chtějí prohloubit své zkušenosti s orientálním tancem .
přihláška

Ladies Belly – začátečnice a mírně pokročilé

Lektorka: Hanka
Kdy: čtvrtek 18:00-19:30 od 25. dubna do 27. června (celkem 10 lekcí)
Cena: 1850 Kč
Popis kurzu: Relaxačně taneční hodina, při které protáhnete celé tělo rozcvičkou s prvky jógy. Protrénujete základní prvky orientálního tance, rozvinete ladnost pohybu, podpoříte svou ženskost, svůdnost a sebevědomí.
přihláška

Na co se často ptáte?

 

Jak vypadá kurz břišního tance?

Lekce začíná pozvolnou, 15minutovou rozcvičkou. Uvolníme napětí z celého dne, zahřejeme a protáhneme tělo pomocí prvků jógy. Na lekcích si osvojujeme správné postavení těla a průběžně opakujeme probrané taneční prvky, aby je tělo nezapomnělo. Podle pokročilosti a tempa skupiny tréninujeme taneční kombinace, mírně pokročilé se učí taneční choreografii. Lekci končíme protažením svalů, které jsme břišním tancem namáhaly. Posledních 5-10 minut pak věnujeme relaxaci těla i mysli.

Opravdu je ukázková lekce zdarma?

Ano. Chápeme, že jdete na první lekci a nevíte jistě, zda chcete navštěvovat celý kurz. Během prvního týdne kurzů můžete zkusit dvě různé lektorky a pak se rozhodnout, ke které chcete chodit. Využijte nezávazné ukázkové lekce – a když dál chodit nebudete, nic neplatíte.

Co si mám vzít na sebe?

Doporučujeme těsnější tričko či tílko a pohodlné legíny, aby vás nic neomezovalo v pohybu. Po rozcvičce můžete přidat látkový nebo penízkový šátek kolem boků, případně se převléknout do taneční sukně. Tančíme obvykle bosky, v ponožkách nebo tanečních piškotech. Všechny pomůcky ke cvičení a tančení vám zapůjčíme na začátku lekce. Pokud jdete na lekci jógy, doporučujeme vlastní jógovou podložku.

Jak funguje nahrazování lekcí?

Každé pololetí si můžete nahradit až 3 lekce (jóga i orient). Bohužel neodečítáme lekce z kurzovného, protože jsme vázané na nájem sálu. Proto nabízíme nahrazování lekcí, ať nepřijdete o zaplacené lekce kvůli nemoci nebo dovolené. Stačí si jen vybrat z našeho rozvrhu.

Jak se přihlásit a kde zaplatit?

Přihlaste se prosím přes přihlašovací formulář, vzápětí vám pošleme potvrzující e-mail.
Platbu prosíme poslat převodem na účet: 2900832522 / 2010 (Fio banka). Do poznámky uveďte jméno tanečnice. 🙂

Rezervujte si ukázkovou lekci zdarma