Podzimní kurzy břišního tance a jógy 2018

Rehabilitační orientální tance fusion – začátečnice a mírně pokročilé

Lektorka: Iveta
Kdy: úterý 17:45-19:00 od 18. září do 4. prosince (celkem 12 lekcí)
Cena: 1750 Kč pro přihlášení do 9. září, poté 1850 Kč
Popis kurzu: Taneční kombinace se zajímavou hudbou a tanečními pomůckami. Vhodné pro začátečnice i zkušenější tanečnice, které chtějí zkusit něco nového v orientálním tanci.
přihláška

Rehabilitační orientální tance – pro všechny

Lektorka: Lea
Kdy: čtvrtek 17:00-18:15 od 20. září do 6. prosince (celkem 12 lekcí)
Cena: 1750 Kč pro přihlášení do 9. září, poté 1850 Kč
Popis kurzu: Kurz pro všechny tanečnice, které chtějí příjemnou formou spalovat kalorie a zpevnit tělo. Naučíte se veselou choreografii, nudit se určitě nebudete. Kurz se přizpůsobuje tanečnicím, které se sejdou, vhodné i pro začátečnice.
přihláška

Rehabilitační orientální tance – začátečnice a mírně pokročilé

Lektorka: Hanka
Kdy: čtvrtek 18:20-19:35 od 20. září do 6. prosince (celkem 12 lekcí)
Cena: 1750 Kč pro přihlášení do 9. září, poté 1850 Kč
Popis kurzu: Relaxačně taneční hodina, při které protáhněte celé tělo rozcvičkou s prvky jógy. Protrénujete základní prvky orientálního tance a naučíte se jednoduchou taneční kombinaci.
přihláška

Jógový odpočinek pro zdravá záda

Lektorka: Hanka+Monika
Kdy: čtvrtek 19:45-21:00 od 20. září do 6. prosince (celkem 12 lekcí)
Cena: 1750 Kč pro přihlášení do 9. září, poté 1850 Kč
Popis kurzu: Odpočinkový kurz jógy, který zklidí roztěkanou mysl a protáhne záda. Hodina a čtvrt jemného protažení v jógových pozicích vás přichystá do postele, součástí každé lekce je čtvrthodinová řízená relaxace. 🙂 Kurz vedou střídavě lektorky Hanka a Monika.
přihláška

 

 


Na co se často ptáte?

 

Jak vypadá kurz břišního tance?

Lekce začíná pozvolnou, 15minutovou rozcvičkou. Uvolníme napětí z celého dne, zahřejeme a protáhneme tělo pomocí prvků jógy. Na lekcích si osvojujeme správné postavení těla a průběžně opakujeme probrané taneční prvky, aby je tělo nezapomnělo. Podle pokročilosti a tempa skupiny tréninujeme taneční kombinace, mírně pokročilé se učí taneční choreografii. Lekci končíme protažením svalů, které jsme břišním tancem namáhaly. Posledních 5-10 minut pak věnujeme relaxaci těla i mysli.

Opravdu je ukázková lekce zdarma?

Ano. Chápeme, že jdete na první lekci a nevíte jistě, zda chcete navštěvovat celý kurz. Během prvního týdne kurzů můžete zkusit dvě různé lektorky a pak se rozhodnout, ke které chcete chodit. Využijte nezávazné ukázkové lekce – a když dál chodit nebudete, nic neplatíte.

Co si mám vzít na sebe?

Doporučujeme těsnější tričko či tílko a pohodlné legíny, aby vás nic neomezovalo v pohybu. Po rozcvičce můžete přidat látkový nebo penízkový šátek kolem boků, případně se převléknout do taneční sukně. Tančíme obvykle bosky, v ponožkách nebo tanečních piškotech. Všechny pomůcky ke cvičení a tančení vám zapůjčíme na začátku lekce. Pokud jdete na lekci jógy, doporučujeme vlastní jógovou podložku.

Jak funguje nahrazování lekcí?

Každé pololetí si můžete nahradit až 3 lekce (jóga i orient). Bohužel neodečítáme lekce z kurzovného, protože jsme vázané na nájem sálu. Proto nabízíme nahrazování lekcí, ať nepřijdete o zaplacené lekce kvůli nemoci nebo dovolené. Stačí si jen vybrat z našeho rozvrhu.

Jak se přihlásit a kde zaplatit?

Přihlaste se prosím přes přihlašovací formulář, vzápětí vám pošleme potvrzující e-mail.
Platbu prosíme poslat převodem na účet: 2900832522 / 2010 (Fio banka). Do poznámky uveďte jméno budoucí tanečnice. 🙂

Rezervujte si ukázkovou lekci zdarma