Podzimní kurzy břišního tance 2018

sledujte – již brzy

 

Jarní kurzy břišního tance 2018

Rehabilitační orientální tance – začátečnice a mírně pokročilé

Lektorka: Iveta
Kdy: úterý 17:30-18:45
Cena: 1300 Kč za 8 lekcí (nebo permice na 4 jakékoliv letní lekce za 800 Kč)
Popis kurzu: Relaxačně taneční hodina, při které protáhněte celé tělo rozcvičkou s prvky jógy. Protrénujete základní prvky orientálního tance a naučíte se jednoduchou taneční kombinaci. Lekce na sebe nenavazují.
přihláška

Rehabilitační orientální tance – mírně a středně pokročilé

Lektorka: Iveta
Kdy: úterý 18:50-20:05
Cena: 1400 Kč za 8 lekcí (nebo permice na 4 jakékoliv letní lekce za 800 Kč)
Popis kurzu: Kurz pro všechny, které už znají základy orientálního tance – s Ivetou zlepšíte svou taneční techniku a zjemníte pohyby těla… a taky se dobře pobavíte. Lekce na sebe nenavazují.
přihláška

 

 


Na co se často ptáte?

 

Jak probíhají letní kurzy?

Lekce na sebe nenavazují, takže když pojedete na dovolenou, můžete za sebe poslat kamarádku. A až se vrátíte, opět chytnete taneční rytmus do těla. 🙂

Jak vypadá kurz břišního tance?

Lekce začíná pozvolnou, 15minutovou rozcvičkou. Uvolníme napětí z celého dne, zahřejeme a protáhneme tělo pomocí prvků jógy. Na lekcích si osvojujeme správné postavení těla a průběžně opakujeme probrané taneční prvky, aby je tělo nezapomnělo. Podle pokročilosti a tempa skupiny tréninujeme taneční kombinace, mírně pokročilé se učí taneční choreografii. Lekci končíme protažením svalů, které jsme břišním tancem namáhaly. Posledních 5-10 minut pak věnujeme relaxaci těla i mysli.

Opravdu je ukázková lekce zdarma?

Ano. Chápeme, že jdete na první lekci a nevíte jistě, zda chcete navštěvovat celý kurz. Během prvního týdne kurzů můžete zkusit dvě různé lektorky a pak se rozhodnout, ke které chcete chodit. Využijte nezávazné ukázkové lekce – a když dál chodit nebudete, nic neplatíte.

Co si mám vzít na sebe?

Doporučujeme těsnější tričko či tílko a pohodlné legíny, aby vás nic neomezovalo v pohybu. Po rozcvičce můžete přidat látkový nebo penízkový šátek kolem boků, případně se převléknout do taneční sukně. Tančíme obvykle bosky, v ponožkách nebo tanečních piškotech. Všechny pomůcky ke cvičení a tančení vám zapůjčíme na začátku lekce. Pokud jdete na lekci jógy, doporučujeme vlastní jógovou podložku.

Jak funguje nahrazování lekcí?

Každé pololetí si můžete nahradit až 3 lekce (jóga i orient). Bohužel neodečítáme lekce z kurzovného, protože jsme vázané na nájem sálu. Proto nabízíme nahrazování lekcí, ať nepřijdete o zaplacené lekce kvůli nemoci nebo dovolené. Stačí si jen vybrat z našeho rozvrhu.

Jak se přihlásit a kde zaplatit?

Přihlaste se prosím přes přihlašovací formulář, vzápětí vám pošleme potvrzující e-mail.
Platbu prosíme poslat převodem na účet: 2900832522 / 2010 (Fio banka). Do poznámky uveďte jméno budoucí tanečnice. 🙂

Rezervujte si ukázkovou lekci zdarma