Jóga matka na jógamatce: Testujeme podložku Violet

Co se stane, když se z nadšenkyně jógy stane maminka? Jógamatka! Můj Ježíšek letos dorazil o trochu dřív. Novou jógovou podložku nám k recenzi věnoval obchod yoga-motion.cz, takže jsme ji s Magdalenkou rovnou otestovaly.

Až se do obchodu prokliknete, sami asi uznáte, že vybrat jeden z jejich designů je nadlidský výkon! Já jsem nakonec neodolala fialové jógamatce Violet, což je podložka a ručník 2v1. Mandaly a barva zkrátka rozhodly. 🙂

Na první zvážení bylo jasné, že kaučuk váží víc než levná plastová jógamatka. Po rozbalení na mě vykoukla vážně sytě fialová a nádherné mandaly, přesně jako na obrázku. Majdalenka se cvičení moc nebránila, takže jsme si 3 měsíce po porodu daly první ásany.

U všech jógamatek se hlavně kouká na to, jestli nekloužou. Stejně tak i já – na klasických jógamatkách mám v pozici střechy velké problémy. Na této fialové mi to kupodivu neklouzalo, asi díky „chloupkům“ podložky, které byly jako by v protisměru pohybu. Zato úklonové pozice mi daly zabrat, to je asi o šikovnosti. 🙂 Právě ty chloupky reagují na můj pohyb. Po chvíli cvičení proto vypadala, jako by byla „rozcuchaná“ nebo jako bych jí přejela proti srsti. Uhlazením se zase zbarvila do původní barvy.

Výhody

+ praktický popruh na nošení (drží podložku kompaktně srolovanou)
+ ani se nehne, gumová spodní strana drží
+ design i barva odpovídají fotce v e-shopu
+ motiv mě prostě hodně baví

Nevýhody

– váží 2,5 kg
– je trochu tvrdší než obyčejná podložka na jógu
– textilní povrch s motivem „nechává stopy“

Závěr? Beru!

Bavilo mě na mandaly různě stoupat, pokládat na ně čelo a tak. Měla jsem pocit, že je ze mě opravdu jogín. 😀 Celkově mi Violet přišla jako parádní podložka na „domácí cvičení“. Jednak je těžší, jednak rozložená opravdu motivuje k jógování. Takže doporučuju jí mít doma na stálo rozloženou v nějakém svém jóga koutku. 🙂 Za podložku děkuji e-shopu www.yoga-motion.cz

 

Máte 10% slevu na jógové podložky Yoga-Motion.cz

S e-shopem jsme dohodly 10% slevu na jakoukoliv jógamatku, a to do 28. 2. 2018. Pro uplatnění slevy zadejte při objednávce kód TANEC.

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *